Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2 posty 328 komentarzy

Monotonna 1abezmetki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

1abezmetki stale to samo.

Biedna autorka ma jakiegoś hopla na punkcie Putina i Rosji, poniewaz stale powtarza cudze androny propagandowe, które ich dotyczą. Rzeczowe argumenty, które wskazują na to, ze ona się myli, a cytowane przez nią teksty są nielogiczne i sprzeczne z rzeczywistością, powodują blokadę krytyka.

Ostatnio krytykuje fakt, że Putin pozwala na budowę cerkwi prawosławnych. Tymczasem dla Rosji jednym z jej elementów narodowych jest prawosławie. Tak jak elementem polskości jest Kościół Katolicki, tak dla Rosji, jest Cerkiew Prawosławna. Każdy naród musi mieć pewne symbole, które jednoczą ludzi. Dla Polaków Sienkiewicz i Mickiewicz, biało czerwony sztandar, orzeł jako godło państwa, KK jako miejsce, dzięki któremu pomimo rozbiorów przetrwał naród polski.

Z kolei dla Rosjan, Cerkiew Prawosławna jest takim elementem tworzącym i jednoczącym narodowość. Nawet Stalin, gdy przegrywał wojnę z Hitlerem, uwolnił popów i biskupów, którzy przetrwali łagry i odbudował Cerkiew, aby zjednoczyć narody prawosławne w walce z Niemcami.

Podobnie postępuje Putin. W Rosji żyje ogromna liczba muzułmanów, więc ludy prawosławne, głównie Rosjanie muszą utrzymać swoja tozsamość poprzez zjednoczenie na gruncie religii. Putin jest pobożny na pokaz, ale ma to swoje racjonalne uzasadnienie.

Natomiast w artykule Dlaczego spadają satelity, autorka po prostu kłamie. Gdyby Rosjanom spadały satelity, to nie mieliby zleceń od UE na wysyłanie w kosmos satelitów Glonass, oraz od wielu innych zachodnich klientów. Jednorazowy przypadek awaarii podczas umieszczania satelity na orbicie, bezmetki rozciąga na wszystkie rosyjskie działania w kosmosie.

Dlatego szkoda czasu na czytanie jej wypocin.

 

 

 

KOMENTARZE

 • No...
  // Rzeczowe argumenty, które wskazują na to, ze ona się myli, a cytowane przez nią teksty są nielogiczne i sprzeczne z rzeczywistością, powodują blokadę krytyka.//

  Już doświadczyłem takiego potraktowania...
  Mam nadzieję, że jej teksty będą częściej lądowały w Lochu, który kiedyś wymyśliłem właśnie na taką okoliczność :)
 • @Jazmig
  Przecież chazaria musi kwiczeć . http://wf4.xcdn.pl/files/15/11/13/428152_Y9q1_thodox_cathedral_in_Astana_2_83.jpg Swoją drogą nikt nie chce pamiętać kto święcił siekiery i kosy banderopitekom na Wołyniu . Pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:57:12
  Salut . :)))
 • To raczej rodzaj męski,przynajmniej z nazwy/ sądząc po dawnych wpisach!!
  Dziwne jest to ,że nie bardzo mozna się dowiedzieć JAKĄ zmianę , w jaki sposób /i co to przyniosłoby przeciętnemy Rosjaninowi oprócz haseł/ chcieliby wprowadzić w Rosji.Wygląda na to że stajnię Ziuganowa.
  Styl kontaktów z innymi blogerami -mnijej niz zero!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:57:12
  1abezmatki, Talblot, aleszuma, kula lis, Husky itp. zazdroszczą rosjanom i Putinowi, ze ten buduje kościoły chrześcijańskie a nie syngogi dla nich! Albo zazdroszczą im, że nie przekształcają kościoły w sale do ping ponga, burdeli, sex shopów itp, jak to się dzieje na ich tzw. zachodzie, gdzie szatan klucze do świątyń dostał już z 100 lat temu.
 • Ponad 30% placówek medycznych w Rosji nie posiada kanalizacji i wodociągu!
  SPOŁECZNA KRONIKA
  16:59, 1 grudnia, 7
  W jednej trzeciej obiektów medycznych Rosji nie ma wodociągu i kanalizacji

  Ponad 30% placówek medycznych w Rosji nie posiada kanalizacji i wodociągu, a prawie 53% sprzętu laboratoryjnego wymaga wymiany.

  O tym, poinformowała "Wiedomosti" szefowa Izby Skarbowej Tatiana Golikowa.

  Według jej słów, regiony nie prowadziły programu modernizacji służby zdrowia przez ostatnich pięć lat. To doprowadziło do tego, że według statystyk za rok 2016, jedna trzecia placówek medycznych nie ma wodociągu i kanalizacji, w 40,5% brak centralnego ogrzewania, 33% aparatów rentgenowskich działa już ponad 10 lat i wymaga wymiany. Należy również zmienić 24,6% aparatów USG i 52,7% sprzętu do diagnostyki laboratoryjnej.

  ---------------------
  http://www.sovross.ru/news/36790
 • @trojanka 20:59:32
  //Wygląda na to że stajnię Ziuganowa//

  Nie sądzę.Komuniści,czy ci "klasyczni" od Zjuganowa,czy ci nowożytni od Kurginiana,to dziś (jak mawia lud w moich stronach) jedno trzydzieści z Cerkwią .
  Przypominam że to głosy na tak zjuganowców przeważyły w kwestii zwrotu Cerkwi Soboru św Izaka w Petersburgu
  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/sankt-petersburg-sobor-sw-izaaka-trafi-do-cerkwi,706172.html
  A mało tego że "przeważyły" to jeszcze komuniści oświadczyli że:" jeśli w Rosji jest jakiś podmiot wobec którego oni (czyli komuniści) mają poczucie winy,czy wręcz dług, to jest to właśnie Cerkiew Prawosławna".
  A kto najgłośniej darł mordy i urządzał mitingi w związku ze zwrotem Soboru? kogo skręcały konwulsje wściekłości? Oczywiście ,tylko i wyłącznie:LIBERASTÓW!
 • @ikulalibal 21:50:59
  Kiedy w związku z poparciem dla Cerkwi zapytano Zjuganowa jakiego jest wyznania, odpowiedział: "Ateista, ale prawosławny". Pozdrawiam. BJ
 • @
  W 2010 Yakunin we współpracy z profesorami V. Baghdasaryan i S. Sulakshin opublikował książkę [57], w której analizuje „nowe technologie sieciowe zniszczenia rosyjskiej państwowości, w tym poprzez rekrutację destrukcyjnych mas poprzez sieci społecznych w Internecie”
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%BA%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
 • Cóż za wzruszjąca "troska" o Rosjan!!
  No cóż musimy przenieść te troske na najpotężniejsze panstwo świata, w którym NIGDY nie było wojny,nie miało zrujnowanego kraju, przemysłu i wymordowanej ludności....miało setki kolonii i niewolników, oraz najtęższe kupione umysły.Nawet poniemieckie!!


  https://youtu.be/oOOkfVxkusc

  oraz inna "potęgę

  https://youtu.be/i4f8ntZfGBI

  https://youtu.be/i9aSp9bFmMg

  https://youtu.be/JcmkSXXmBhw

  https://youtu.be/D4y347EkGMM
  https://youtu.be/02x8EHXPfB0
 • @1abezmetki 21:42:58
  Ty jako Polak idz błądzić gdzie indziej . Jak rozumiem sprzedane konto ?. https://www.youtube.com/watch?v=CqdL36VKbMQ
 • Biedni ludzie, taki bogaty kraj???
  https://youtu.be/hzdT390OCz4

  https://youtu.be/biMoPBA7Who

  https://youtu.be/HGZkYmi3J3M

  no z chuliganami sie tez nie pieszczą!!
  https://youtu.be/oj21o8oop_w

  itd
 • @Bogusław Jeznach 22:07:25
  Salut . https://www.youtube.com/watch?v=Y-NjZp7Aurg
 • @trojanka 22:39:29
  https://www.youtube.com/watch?v=CiYL0b0F8pg Ave.
 • bezmetki
  Przez tę osobę nie chce mi się tu zaglądać ani komentować.
 • @lorenco 04:40:48
  No bo o to m.in. właśnie chodzi!!żeby komentowali tylko ludzie jednej opcji, jednego poglądu.Takie zadanie dostały wałachy z różnych stajni, m.in.sorosowej aby inaczej myślących, czy po prostu mających dość bezustannej i montonnej szcujni,/ a Polak przekorny jest/ mają byc sekowani i zniechęcani, obrażani, opluwani.To nazywają dla niepoznaki "demokracją" wolnością poglądów" itp.Po to pracuje /"zmieniająca aktywistów ,oprócz "stałych" słupów/grupa do zadań specjalnych".
  Zawzięta i pogardzająca innymi, to charakterystyczne dla pewnej nacji.
  Dlatego w odniesieniu do sporej grupy tutaj na Neonie, mogą się poszczycić , że spełnili swoje zadanie!A jaka maskarada??religijna także!!!
  Pozdrówka.
  https://www.cytatywbutelce.pl/cytaty/39454.jpg
 • @trojanka 10:15:13
  Kwiatuszku:)
  Również Pozdrawiam:)
 • Autorze..
  STALIN TAKŻE ZREHABILITOWAŁ I ŚCIĄGNĄŁ PONOWNIE DO SŁUŻBY CARSKICH GENERAŁÓW.
 • @Wrzodak Z. 21:30:35
  Ja zazdroszczę Rosjanom? Z choinki się urwałeś? Wiele razy pisałem, że popieram Putina w tym co robi oczywiście w Rosji. Daj nam Boże takiego prezydenta.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031